Правила Аквапарку
Відвідування аквапарку
Користування атракціонами
Правила відвідування аквапарку
1. Аквапарк можуть відвідати громадяни, які придбали вхідний квиток на відповідний час і не мають протипоказань до користування водними атракціонами. Придбання квитка свідчить про те, що відвідувач ознайомився з правилами поведінки в аквапарку «Карпатія» і зобов'язується їх дотримуватися.
2. Ці Правила визначають порядок відвідування аквапарку «Карпатія» і правила техніки безпеки при користуванні його послугами.
3. Відвідувачі аквапарку зобов'язані ознайомитися з цими правилами до користування його послугами.
4. Ці Правила є обов'язковими для виконання усіма відвідувачами аквапарку «Карпатія».
5. Кожен бажаючий має право вибору на відвідування аквапарку, тому Адміністрація не приймає претензій про велику кількість відвідувачів на території аквапарку і незручності, пов'язані з цим.
6. Відвідувачі з нестабільним здоров'ям повинні користуватися басейнами і обладнанням з особливою обачністю (або після консультації зі своїм лікарем). Аквапарк "Карпатія" не несе відповідальності за негативні наслідки перебування даних відвідувачів на території об'єкта.
7. Зміни погодних умов є форс-мажорними обставинами, що не може служити причиною повернення та компенсації раніше куплених квитків.
8. Діти до 13 років, а також зростання, яких менше 130 см на територію аквапарку допускаються тільки в супроводі дорослих. Вхід в аквапарк для дітей зростанням до 130 см - безкоштовний. Для дітей зростом від 130 см - по дитячому тарифу. Супроводжуючі дітей відповідають за всю заподіяну ними шкоду. А діти з 14 років по дорослому тарифу.
9. З метою забезпечення громадської безпеки та запобігання терористичним актам відвідувачі зобов'язані пред'являти службі безпеки аквапарку вміст особистих речей для перевірки.
10. Забороняється проносити в аквапарк:
– всі види зброї - вогнепальну, газову, пневматичну і холодну;
– колючо-ріжучі предмети;
– засоби самооборони;
– вибухові і легкозаймисті речовини.
11. Забороняється проносити в аквапарк:
продукти харчування:
– спиртні напої;
– коктейлі та пиво будь-яких сортів.

До послуг гостей аквапарку «Карпатія» працюють ресторан, кафе, бари та торгові точки з напоями.

12. Відвідувачі, які не пройшли face-контроль, на територію аквапарку не допускаються. Також, в аквапарк не допускаються відвідувачі:
– із зовнішніми ознаками захворювань шкіри: заразних, грибкових, бородавчатих та інших;
– з відкритими порізами, важко гояться ранами;
– з численними внутрішньовенними слідами від ін'єкцій на кінцівках;
– які не дотримуються особистої гігієни;
– з проблемами дихання;
13. У відвідуванні аквапарку може бути відмовлено відвідувачам з велосипедами, скейтами, роликовими ковзанами і т.д.
14. Вхід з тваринами на територію аквапарку заборонений.
15. Не допускається псування майна, а також винесення його за територію аквапарку.
16. Адміністрація аквапарку не несе відповідальність за збереження особистих речей відвідувачів на території комплексу. До послуг гостей працюють камери схову.
17. Перед відвідуванням водних атракціонів і басейнів, приймайте душ. В аквапарку працюють душові кабіни з гарячою водою.
18. Дотримуйтесь чистоти, користуйтеся сміттєвими кошиками для сміття і туалетами для особистих потреб. Забороняється справляти природні потреби в басейнах і на газонах.
19. Куріння на території аквапарку допускається тільки в спеціально відведених місцях.
20. Відвідувач зобов'язаний суворо дотримуватися правил поведінки і користування атракціонами.
21. Відвідування аквапарку є ризиком, який приймає на себе виключно власник квитка.
22. За порушення правил поведінки та користування атракціонами адміністрація має право відмовити порушникам в перебуванні на території без відшкодування вартості квитка.
23. Професійна фото і відеозйомка може проводитися тільки з дозволу Адміністрації аквапарку. Адміністрація залишає за собою право використовувати будь-які фото і відео матеріали з участю відвідувачів в комерційних цілях без узгодження з відвідувачами.
Правила користування атракціонами
1. Відвідувачі зобов'язані строго виконувати вимоги щодо користування водними атракціонами, відображені на інформаційних стендах.
2. Дорослим відвідувачам дозволяється користуватися всіма атракціонами без обмежень.
3. Дітям до 12 років, а також зростанням менше 140 см, забороняється спуск з гірок розташованих поза зоною дитячого басейну. Діти цієї вікової категорії мають перебувати виключно під наглядом дорослих.
4. Спуск з гірок підвищеної складності, якими є "Смайл", "Цунамі", "Космічний хол" і "Бумеранг", дозволений виключно відвідувачам, які досягли 14 років.
5. Категорично заборонено користуватися атракціонами аквапарку "Карпатія" в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.
6. Для безпечного користування водними атракціонами необхідно виключити:
– спуск у верхньому одязі, купальних костюмах з поясами, заклепками, пряжками, металевими застібками;
– ювелірні вироби, вироби пірсингу, окуляри;
– катання з продуктами харчування та напоями.
7. Перед стартом з гірки важливо виконати всі вказівки інструктора-контролера по посадці на надувний човен і зберігати відповідне положення в процесі спуску.
8. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:
– спускатися з гірок головою вперед або лежачи на животі;
– спускатися з гірок, сидячи на ногах або колінах;
– спускатися спиною вперед;
– спускатися з гірок без води;
– спускатися з гірок без спеціальних плавальних засобів;
– спускатися по кілька людей в одномісному плавальному засобі (за винятком 2-х і 3-х місцевих човнів). Кількість спускаються має дорівнювати кількості місць в човні;
– торкатися руками бортів гірки при спуску;
– підніматися по гірці з боку фінішу;
– сидіти на поручнях і стійках огорожі стартових майданчиків.
9. Заборонено купання в прийомних басейнах (на фініші гірок). Після занурення в приймальний басейн необхідно відразу вийти з нього, не перетинаючи напрямки виходів сусідніх гірок.
10. Заборонено стрибати в басейни і пірнати.
11. З метою забезпечення безпеки і виключення можливого погіршення здоров'я забороняється користуватися водними гірками відвідувачам:
– з серцево-судинними захворюваннями;
– із захворюваннями опорно-рухового апарату;
– з будь-якими порушеннями здоров'я, які можуть загостритися при підвищенні емоційного стану;
вагітним жінкам;
– які не вміють плавати.
12. При наявності ран, подряпин і порізів в воду входити заборонено. Необхідно звернутися в медпункт аквапарку «Карпатія».Made on
Tilda