Зони відпочинку
Аквапарк "Карпатія" має велику кількість локацій як для активного відпочинку, так і для релаксу для всіх вікових категорій, як для дорослих так і для дітей.
Аква-зона
SPA-зона
Лаундж-зона
Синевірська хвиля
Зовнішній літній хвильовий басейн "Синевирська хвиля" повністю відтворює форму однойменного озера, яке є серцем карпатських мандрівок. Його розміри становлять 40х40 метрів та дозволяють без перешкод насолоджуватися купанням просто неба у великій компанії. А хвилі басейну досягають 65 метрів в довжину, що дозволить відчути справжній релакс під час відпочинку.
Буркут
На гуцульському діалекті означає "вируюче джерело", а вода, що протікала між Карпатами в цьому місці славилася своїми цілющими здібностями. Саме тому таку назву та отримав наш оздоровчий басейн із виходом назовні, який забезпечуватиме комфорт, задоволення та користь під час плавання не лише влітку, але й взимку, завдяки регуляції температури.
Карпатська річка
Нестримна ріка довжиною у 200 м, що протікає крізь усю аквазону, об'єднуючи локації між собою. З допомогою неї легко пересуватися між бажаними зонами відпочинку, відкриваючи для себе нові місця Карпатії.
Джерело енергії
Найбільший внутрішній басейн аквапарку, в який впадає Карпатська ріка. Його глибина становить півтора метри, а об'єм вміщує близько 600 м2, що дозволяє зануритися із головою у відпочинок, не зважаючи на інших відпочивальників. Адже місця вистачить усім!
Ялинський водоспад
Згадуючи улюблені місця Карпат, неможливо забути про красу пульсуючого Ялинського водоспад. Надихнувшись його нестримною силою, ми створили однойменний басейн для дітей, висотою всього 35 см, в середині якого розташований резервуар, що неначе водоспад пульсує потоками води, даруючи прохолоду та естетичне задоволення.
Івор
Для найменших гостей Карпатії ми створили безпечний басейн під назвою Івор, що перегукується із невеличким озером посеред карпатських масивів. Висота басейну складає всього 35 см, що є безпечним та комфортним для діток молодшого віку.
Соляна кімната
Місце, в якому з допомогою створення унікального мікроклімату можна отримати максимальну користь від мікроелементів, що містяться в соляних блоках всередині кімнати.
Інфрачервона сауна
В інфрачервоній сауні тіло людини прогрівається за рахунок теплових хвиль, що випромінюють інфрачервоні обігрівачі. Це випромінювання сприймається нами, як приємне, м'яке тепло, яке в першу чергу прогріває не повітря, а предмети. Тобто в даному випадку – тіло відвідувача сауни. Теплові хвилі проникають в тіло на глибину до 4 см, що в кілька разів інтенсивніше прогріву у звичайній фінській бані (до 5 мм).
Масажний кабінет
Користь професійного масажу складно переоцінити, особливо під час відпочинку, адже він допомагає не лише добре розслабитись, але й забрати напругу із м'язів та подарувати легкість та комфорт.
Турецький хамам
Лазня, кожне відвідування якої перетворюється на справжній ритуал, сповнений відпочинку, релаксу та користі для тіла.
Сауна
Для любителів класичної сауни в стінах нашого комплексу знаходиться класична фінська сауна, яка дозволить розслабитися та отримати користь від її відвідування.
Басейни та джакузі
Завершити коло СПА-відпочинку ми пропонуємо у наших джакузі, які подарують тілу максимальне розслаблення після насиченого дня в аквапарку.
СПА-зона
Ми впевнені, що комфортний відпочинок – це поєднання веселих активностей та релаксу. Тому для наших гостей створена зона SPA відпочинку, де з легкістю можна швидко відновитись та набратися сил.

До СПА-зони входить:
Tapaz
Локація з десятками лежаків під лагідним сонцем та окремим баром з оригінальними коктейлями.
Infinity
Басейн під відкритим небом розміром 14х7 м. Його назва повністю відтворює свою суть, адже у басейні й справді відображається безкрайнє небо, даруючи відчуття безкінечного простору.
Лаундж-зона
Це зона підвищеного комфорту, де просто неба розташувалися місця для любителів літнього ексклюзивного відпочинку.
Made on
Tilda